Svářeč – Al $

Pracovní náplň

  • svařování sestav a celků dle výkresové dokumentace
  • přípravy na svařování
  • odpovědnost za realizaci a zaručenou kvalitu

Vzdělání

Středoškolské nebo Střední odborné bez maturity - obor strojírenství

Hledáme

Odborné dovednosti

  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • sváření v metodě 135, 141 a 131 – v případě zkušeností se svařováním lze zkoušky doplnit
  • sváření s kvalifikací dle ČSN EN 287-1 a ČSN EN ISO 9606-2 – výhodou praxe  ve svařování min 1 rok
  • znalost práce s měřidly
  • časová flexibilita – práce na vícesměnný provoz
  • samostatnost , pečlivost, spolehlivost, chuť do práce

Nabízíme

  • zázemí stabilní a perspektivní společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • možnost osobního rozvoje
  • možnost zapojení se do dlouhodobých projektů v rámci vývoje

Kontakt

Strukturovaný životopis s průvodním dopisem zasílejte prosím na níže uvedenou emailovou adresu.

Email: personalni@parskomponenty.cz

Produkty

Potřebujete komponenty pro konkrétní dopravní prostředek?