Média

ACRI NEWS 1/2017

ROZSÁHLÝ INOVAČNÍ PROCES VE FIRMĚ PARS KOMPONENTY PŘINÁŠÍ SVÉ OVOCE.

Firma se letos zúčastnila mezinárodního veletrhu kolejové techniky InnoTrans 2016 a odnesla si celou řadu nových kontaktů.

Celý článek zde

BusinessInfo.cz 12/2016

Společnost Pars Komponenty ze Studénky získala zakázku na spolupráci v projektu modernizace 30 tramvají pro rumunské město Temešvár. Další šance vidí nejen v opravách tramvají, ale i vlaků. Bez železnice by rumunský stát nemohl fungovat, upozorňuje Jiří Mazurek, manažer rozvoje obchodu Pars Komponenty.

Odkaz na celý článek zde

ACRI NEWS 4/2015
ACRI, asociace železničních výrobců, vydává oborový časopis ACRI News. V čísle 4/2015 informuje o inovačním programu PARS Komponenty, dodávkách pro zahraniční trhy a výhledech společnosti pro rok 2016.
Zároveň, jako zajímavost, uveřejňuje titul zmínku o ilustracích železničních dopravních prostředků, které pro servis Pars Komponenty navrhuje výtvarník Jan Drozd. Výběr článků zde: 
ACRI News 042015-PARS

Veletržní noviny
Veletržní noviny Czech Raildays uveřejňují rozsáhlý profilový materiál, rozhovor s Ladislavem Mazancem a Kamilem Vyhlídalem. Tématem je nastartovaný proces inovací a změn ve firmě, která se úspěšně etabluje na zahraničních trzích. Pokud vás zajímá, jaké kroky musela firma PARS Komponenty podniknout, aby se z lokální firmy stala dodavatelem špičkových evropských výrobců, čtěte zde. Veletrzni-noviny 2015 – PARS

PRORail 2015
Mezinárodní konference PRORail vydal sborník odborných přednášek s vizí PARS Komponenty na téma dopravních systémy blízké budoucnosti. Čtete zde: PRORAIL 2015 LQ

ČS Dopravák
Dopravní systémy blízké budoucnosti. Vize dopravních systémů měst, inspirovaná prací předních urbanistů. Aneb jak budeme cestovat v blízké budoucnosti. ČS Dopravák

Idnes.cz/Ekonomika 1/2014

Kompletně přebudovaný interiér

Interiér vozidla je kompletně přebudován. Součástí je nový oddíl pro potřeby měření, zázemí pro ubytování, kuchyňský kout a sanitární modul. Jedná se o komponenty několika společností, zejména MSV interiéry a PARS komponenty.

Zdroj zde

Produkty

Potřebujete komponenty pro konkrétní dopravní prostředek?