Rail Days Bukurešť 2015

PARS Komponenty byl jedním z partnerů Railway days, které se konaly 6.-7. října v Bukurešti. Součástí akce byl i Railway PRO investment summit.
Mezinárodní železniční investiční summit je aktuálně jediným a nejsilnějším odborným veletrhem v oblasti železnic a související dopravní techniky s mezinárodní účastí v Rumunsku. Mezi odborníky má RAILWAY PRO stabilní postavení a je pořádán již desátým rokem. Hlavní výhodou souvisejícího veletrhu je koncept B2B, na kterém je postaven. Veletrh navštívíli zástupci z  klíčových oborů, jako např. operátoři v osobní a nákladní dopravě, zástupci Ministerstva dopravy, Rumunských drah (CFR) a asociací, DP rumunských měst i zvaní místní výrobci DT. Zastoupena byla i řada rumunských a mezinárodní instituce z oblasti kolejové dopravy.

Zahraniční kancelář CzechTrade v Bukurešti připravila cílenou účast a prezentaci českých firem na společném stánku s cílem nalezení nových obchodních příležitostí a podpory stávajících kontaktů.O nabídku českých firem byl velký zájem,o čemž se osobně přesvědčil i náš velvyslanec v Rumunsku pan  Ing. Vladimír Války. Společnost na akci zastupovali Ladislav Mazanec, ředitel společnosti a Jiří Mazurek, obchodní manažer .

Tato akce byla pro nás rovněž příležitostí k důležitému jednání o spolupráci na modernizaci tramvají pro RATT Timisoara. Po úspěšných zkouškách prototypu jsou uvolněny další dodávky pro rok 2016 .

PARS Komponenty tím vstoupil na rumunský trh.

RailDay 2015 Bukurest1 Timisoara interior RailDay 2015 Bukurest4 RailDay 2015 Bukurest5 RailDay 2015 Bukurest6 RailDay 2015 Bukurest7

Produkty

Potřebujete komponenty pro konkrétní dopravní prostředek?