DSC_0043
V minulém týdnu se konala v České republice obchodně-diplomatická mise za účasti představitele Ministersva železnic, pana S. K. Mishra a generálního ředitele společnosti Integral Coach Factory, pana S. Mani, kteří navštívili české společnosti, zabývající se výrobou vybavení nebo komponentů pro prostředky hromadné dopravy. Mise byla organizována ambasádami obou zemí, asociací ACRI a zúčastněnými společnosti. Mise byla rozložena do tří dní a její obsah představoval společnosti z hlediska technického vybavení a výrobní činnosti. Společnost Pars Komponenty měla jedinečnou příležitost se této události zúčastnit.

DSC_0154 DSC_0151

Pars Komponenty prezentovaly společnost, její hlavní představitele, výrobní program a výrobkové portfolio. Mezi hlavní oblasti zájmu z Indické strany patřily dveřní systémy a sendvičový koncept výroby dveřních křídel a mezistěn.

Debata se přesouvala postupně z hal do zasedací místnosti, kde se diskutovalo o možnostech příležitostí na kolejovém trhu v Indii a o dodávkách dveřních systémů, které budou Pars Komponenty dodávat do projektu TRAIN 18, jež je označován za chloubu Indických drah a bude představen v Květnu 2018.

DSC_0056 DSC_0045

Po celou dobu návštěvy v Pars Komponenty byli přítomni také zástupci společnosti ACRI, Bonatrans Group, BORCAD CZ a Škoda Electric, kteří byli navštíveni rovněž indickou delegací v průběhu mise.

DSC_0061 DSC_0092

Mnohokrát děkujeme panu S. K. Mishra a panu S. Mani za milou návštěvu, velmi si ji vážíme.

Rovněž děkujeme asociaci ACRI, jmenovitě, generální ředitelce, paní Vopálenské za zprostředkování návštěvy.

Těšíme se na nové příležitosti na indickém Trhu,

Pars Komponenty