INNO TRANS 2018_1

Společnost Pars Komponenty s.r.o. se zúčastnila největšího veletrhu v Evropě v oblasti kolejové dopravy, InnoTrans 2018 v Berlíně. Hlavním úkolem obchodního a technického týmu byla prezentace a implementace stávajících a především nových výrobků, a to předsuvného dveřního systému pro vlaky s rychlostí do 160 km/h, poloautomatické plošiny pro osoby s omezenou pohybovou schopností a 3D čelního rámu.

IMG_0043 IMG_0044 IMG_0045

Tým PK přivítal na svém stánku odbornou veřejnost, leadery v oboru (SIEMENS, STADLER, CAF, ŠKODA TRANSPORTATION, ICF, TRANSMASHHOLDING a další), dlouhodobé zákazníky a dodavatele a také mnoho nových zákazníků s jediným společným zájmem, a to zvyšování bezpečnosti a komfortu cestujících během cestování hromadnými dopravními prostředky po celém světě. Během celého veletrhu navštívilo stánek Pars Komponenty více než 200 návštěvníků a s více než 100 proběhla konkrétní jednání.

IMG_0054 PHOTO-2018-10-03-08-40-26

Pocit z celé výstavy je velmi kladný, přičemž za vše mluví rapidní nárůst poptávek do stávajících nebo nových projektů po celém světě. Společnost PK momentálně připravuje unifikaci kompletního portfolia tak, aby mohla obsloužit co nejvíce zákazníků.

IMG_0047 IMG_0057

Tým PK neváhá a už nyní se připravuje na výstavu TRAKO 2019 v Gdaňsku, v Polsku, s představením unifikovaného výrobkového portfolia, které se daří tvořit za pomoci kompletního vývojového a konstrukčního týmu Pars Komponenty společně s vysokou úrovní technologického a technického vybavení v oddělení výroby na závodě Pars Komponenty ve Studénce.

Tým Pars Komponenty s.r.o.