Pars Komponenty s.r.o. a PRAG Group na veletrhu IREE 2023

Společnost Pars Komponenty s.r.o. a společnost PRAG Group spojily své síly na prestižním veletrhu IREE 2023 v Novém Dillí v Indii, aby představily své partnerství včetně produktů určených pro oblast dopravních, a zvláště železničních aplikací pro indický trhu.

IREE 2023 je zkratka pro International Railway Equipment Exhibition 2023, což je mezinárodní veletrh zaměřený na železniční vybavení a technologie. Tento veletrh je významnou událostí pro průmysl železnic a metra, kde se prezentují nejnovější inovace, technologie a produkty v této oblasti.

Významným momentem na veletrhu je prezentace automatických dveří pro vlaky a metro od firmy Pars Komponenty s.r.o., spolu se systémem vodního chlazení a systémem HVAC od firmy PRAG Group. Tyto inovativní prvky rychle přitáhly pozornost potenciálních zákazníků a nabízejí zcela nové možnosti pro rozvoj trhu na bázi úzké mezinárodní spolupráce.

Zástupci obou firem, přítomni na veletrhu, prezentují, jak tato spolupráce prohloubila jejich vztah a posouvá oba partnery směrem k novým úspěchům. „Jsme nadšeni tím, co jsme společně dosáhli na veletrhu IREE 2023,“ řekl Ladislav Mazanec, ředitel společnosti Pars Komponenty s.r.o.“ Naše inovace, spojené s odbornými znalostmi a zkušenostmi PRAG Group, vytvořily dobrý základ v oblasti technologických řešení pro indický železniční průmysl.“

Prezentaci PRAG Group s Pars Komponenty s.r.o. můžete vidět zde: PREZENTACE

Společnost PRAG Group zároveň oznámila, že bude ve spolupráci s Pars Komponenty s.r.o. vyrábět tyto prvky, což dále posílí jejich partnerství a zabezpečí, že tyto revoluční produkty budou dostupné širšímu okruhu zákazníků.

Spojení mezi firmou Pars Komponenty s.r.o. a PRAG Group završuje dlouhodobé partnerství a přináší do oblasti indického železničního inovace a významné změny. Oba partneři budou dále spolupracovat na rozvoji nových produktů a řešení, které budou prospěšné nejen jim samotným, ale také celému průmyslu.

S pozdravem Tým Pars Komponenty s.r.o.