Pars1
Pars Komponenty na veletrhu TRAKO!

Máte se na co těšit!

Už 26. září začne 12. ročník mezinárodního veletrhu železniční dopravy TRAKO. Na největší a nejprestižnější přehlídku železničního průmyslu v Polsku se chystá také rodinná firma ze Studénky Pars Komponenty.

„Železniční a tramvajová doprava zaznamenává obrovský boom modernizace a rozvoje. I my v Pars Komponenty od roku 2008 investujeme do inovací a nových technologií. Máme jedinečný tým konstruktérů a vývojářů a naše práce přináší další a další výsledky. Některé z nich představíme na veletrhu TRAKO,“ hodnotí ředitel Pars Komponenty pan Ladislav Mazanec poslední údobí firmy.

Inovační program přinesl mnoho pozitivních výsledků a výrobků, v polském Gdaňsku představíme moderní, plně elektrický dveřní systém z konceptu Revolut, který lze použít pro vlaky s rychlostí do 200 km/h. Výrobek splňuje požadované bezpečnostní požadavky a je produkován díky nejkvalitnějším technologickým procesům s nejvyššími standardy v oboru pro svařování CL1, lepení A1 a ohýbaní. Pars komponenty disponuje veškerými požadovanými technologiemi přímo ve svém závodě ve Studénce na severní Moravě. Výrobek splňuje standardy UIC 560, UIC 566, EN 14 752, EN 45545-2 etc.

Dalším překvapením na TRAKO budou 2 druhy stupaček V prvním případě se jedná o delší výsuvnou stupačku Stepper a dále o přemosťovací systém Bridging Plate, která je konstruována pro výškové zdolání na nástupišti. Tyto výrobky významně zvýší bezpečnost cestujících, jsou bezkonkurenční svou váhou a snadností montáže.

„Jsme rádi, že výsledky našeho špičkového týmu konstruktérů a vývojářů jsou nyní připraveny pro praktické využití. Naše kolektivní práce vede k naplnění vize, ať jsem opravdovou součástí bezpečných cest“, dodává ředitel Pars Komponenty Ladislav Mazanec.

Dovolte, abychom Vás pozvali do našeho designového stánku 48 v hale E, kde Vám představíme veškeré zmiňované novinky. Budu se na Vás těšit osobně, s dalšími členy vedení, obchodníky a našim týmem vývojářů a konstruktérů. Jsme plně k dispozici zodpovědět veškeré dotazy.

PARS III HALA E i F 11.07

Na viděnou v Gdaňsku!

Ladislav Mazanec,

Ředitel Společnosti Pars Komponenty

Česká Republika, Studénka

www.parskomponenty.cz