Rail Business Days 2023 (5 až 7. června) – Největší setkání v železničním průmyslu v Ostravě

Ostrava, překrásné město na severu České republiky, hostilo jedno z nejvýznamnějších setkání železničního průmyslu, Rail Business Days 2023. Tato událost se konala v Areálu Trojhalí Karolína a přilákala přední hráče v odvětví železniční dopravy, dodavatele a potenciální partnery. Byli jsme mezi těmi, kteří se zde účastnili jako hosté a měli jsme možnost se setkat s dodavateli, novými potenciálními partnery a obchodními partnery.

Rail Business Days 2023 představovaly jedinečnou příležitost pro všechny účastníky sdílet informace, prezentovat své produkty a služby a navázat cenné obchodní kontakty. Areál Trojhalí Karolína byl oživen energií a vášní pro železnice, kterou sdíleli všichni přítomní. Zdejší prostředí vytvářelo ideální kulisu pro spolupráci a inovace v rámci průmyslu.

Během těchto dní jsme se měli možnost setkat s našimi současnými dodavateli a upevnit vzájemné vztahy. Rovněž jsme se setkali s novými potenciálními dodavateli, kteří nám představili své inovativní řešení a technologie, které by mohly přispět k našemu dalšímu rozvoji. Tato setkání nám umožnila diskutovat o budoucí spolupráci a výhodách, které bychom mohli přinést jeden druhému.

Kromě schůzek s dodavateli jsme si také prohlédli vlaky, na kterých byly osazeny naše výrobky. Bylo to fascinující vidět naše technologie v praxi a vnímat, jak přispívají ke zlepšení železniční dopravy a bezpečnosti. Naše produkty byly integrovány do moderních a efektivních vozidel, což nám přineslo velkou hrdost a motivaci na další inovace.

Rail Business Days 2023 v Ostravě představovaly důležitý mezník pro náš podnik. Díky této události jsme navázali cenné obchodní kontakty, prohloubili vztahy s našimi současnými dodavateli a objevili nové perspektivy.

Tým Pars Komponenty s.r.o.

EMU 240 RegioPanter (Škoda Group) – na tomto typu vozu k dispozici náš výrobek (rampy)
EMU 654/954 RegioJet (PESA Bydgoszcz SA) – na tomto typu vozu k dispozici náš výrobek (dveře)