LOGO_PŘECHOD_RGB

Jak bylo zmíněno v předchozích článcích, rodinná společnost Pars Komponenty inovovala za poslední dva roky kompletně své výrobkové portfolio a aktivně pracovala na zahraničním business developmentu. Úsilí přineslo první ovoce a po pár prvních zkušenostech se zahraničím a získáním nových zakázek, bylo zapotřebí zařadit na rychlostní stupeň čtyři, a to ihned po získání nových dlouhodobých kontraktů se zajímavým potenciálem a kopírováním potřeb evropského, amerického i indického kolejového trhu. Nové zakázky jsou zaměřeny hlavně na dodávky automatických elektrických dveřních systémů, tvarově složitějších řešení bočních a předních oken a inovativních zástěn do řidičova stanoviště.

 

Společnost Pars Komponenty se bude účastnit v roce 2019 se svým exponátem a teamem obchodníků a konstruktéru minimálně třech výstav. Potvrzeny jsou prozatím veletrh TRAKO 2019 (Gdaňsk, Polsko) a EURASIA 2019 (Izmir, Turecko).

 

Otázkou zůstává, co se stane, až zařadíme stupeň pátý. Tuto rezervu si necháváme zatím v tajnosti, ale upřímně věříme, že pozitivně překvapíme trh i Vás čtenáře.

 

Team Pars Komponenty s.r.o.